| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Imi este rusine sa bag in seama fete noi de pe facebook(adica sa imi fac prieteni noi) nu stiu de ce..sunt fete pe care nu le cunosc dar ele imi dau like la poza de profil, asta nu inseamna ca ma plac, poate inseamna sa o bag inseama sau ceva?

Răspuns Câştigător
| boogbv a răspuns:

Incepe intotdeauna cu "buna.ce faci?", iar dupa va fi mult mai simplu decat crezi pentru ca va coordona si ea conversatia. Oricum nu-ti fie teama esti in fata calculatorului nu in fata ei.

6 răspunsuri:
| andreeadenisa22 a răspuns:

Pentru orice eventualitate ii poti spune "Buna". Succes! :*

| IngerCazator a răspuns:

Incepe cu un ''Buna cf?'' Intreab-o daca are prieten< cati ani are si chestii din astea... Nu inteleg de ce iti este rusine... Incearca sa fii indiferent, nu-i chiar asa de greau
Bafta :*

| Tomanecre a răspuns:

Dar de ce sa-ti fie rusine?
Mai bine ti-ar fi indiferent!

| georgiakiss a răspuns:

Buna... da-mi si mie adresa ta de facebook :*

| OchisoriAlbastrii explică (pentru georgiakiss):

Nu intru pe facebook, daca e lasa id tau, il iau si dupa sterg mesajul :* happy

| georgiakiss a răspuns (pentru OchisoriAlbastrii):

(georgianacristina17)
:*