| Diddi_5659 a întrebat:

Daca nu ejaculeaza si nu e lichidul preejaculator, e risc de sarcina?
PS : NU sariti cu afirmatii, ca nu e cazul meu.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu e lichid preejaculator, nu este erectie si penetrarea este imposibila.

2 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, Diddi!
Daca inainte de actul sexual urineaza, se spala bine si cum ziceai tu : Nu ejaculeaza atunci nu exista nici un risc. Totusi, pentru siguranta, se poate utiliza si prezervativul.

| glamour a răspuns:

Nu, nu e risc de sarcina insa si penisul trebuie sa se lubrifieze si acel lichid contine spermatozoizi, baiatul nu simte deci nu se pune problema sa nu existe