| Alex2929328 a întrebat:

Daca nu mi-am dat drumul niciodată până la vârsta de 14 ani, se întâmplă ceva?

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Dacă incepi sa temasturbezi poti ajunge dependent demasturbare si dupa maimulti ani de practica te poti trezi ca nu mai esti capabil de un act sexual obisniuit.Ai fi celmaifericit daca nu te-ai masturba deloc, ai avea polutii nocturne dar nu o constiință chinuita de vinovăție.

| suntserios a răspuns (pentru ania):

Trebuie sa precizam, avand in vedere ca intrebarea a pus-o un copil de 14 ani, ca raspunsurile tale sunt PUTERNIC influentate de religie si de habotnicismul care te conduce si nu ar trebui sa ia in serios astfel de raspunsuri daca nu are si el aceleasi covingeri religioase duse la extrem.

Precizarea asta e importanta ca sa inteleaga copilu sfatul tau dus la extrem.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare copil se dezvolta diferit!
Tu inca nu ai intrat la pubertate si organele tale reproducatoare nu sunt inca finalizate, de aceea nu ai inca sperma.

Rabdare ca nu au intrat zilele in sac si nici nu ai nevoie de sex acum, ca nu te apuci de facut copii.

Mananca sanatos mancare sanatoasa, ca hormonii tai de crestere si dezvoltare sa fie stimulati si sa incepi s ate dezvolti.

| dullcat a răspuns:

Nu se intampla nimic.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| ywar a răspuns:

Nu ti-ai dat drumu' pana acum? Grav. La 14 ani eram cu ele pe felie, le dadeam cu bolta.
Ia pe una, o aduci la tine. Ii dai o bautura sa o ameteasca si pe urma iti dai drumu'. Acum depinde ce drum ti se deschide.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Vezi ca dacă o ți așa de la vârsta asta nu-i sănătos deloc boss mulți ajung dependenți de filme alea și nu-i bine ai grija boss dacă o faci fă-o mai cu distanță nu mereu ca nu este sănătos și normal s-o faci mereu

Răspuns utilizator avertizat
| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Nu ma dracu, nu asculta LOl