| anonima4all a întrebat:

Daca el nu si-a dat drumul si a scos-o pana sa-si dea drumul, se poate intampla cv? adica exista vreun risc?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Riscul de a ramane insarcinata depinde de mai multi factori. In primul rand de experienta lui, ii trebuie multe incercari pana sa reuseasca sa nu ejaculeze nici o picatura in vagin. Daca pornim de la premisa ca are ani buni de experienta in spate, atunci riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se afla femeia.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, rişti să rămâi însărcinată. Protejaţi-vă data viitoare.

| albastrel a răspuns:

Da!

| asya a răspuns:

Pai sunt niste sanse foarte mici sa ramai insarcinata... dar acestea EXISTA si se afla in lichidul preejaculator...next time:prezervativul!

| cheloo74 a răspuns:

Vad ca toti obsedatii s-au gandit la sex si au sarit repede cu raspunsuri. Din intrebarea ta se intelege foarte clar ca el era agatat undeva foarte sus(probabil de o creanga) si a scos... Aici m-ai pierdut. Sa mor daca stiu ce a scos. Ceva sa amortizeze caderea. Si numai dupa aia si-a dat drumul jos. Pai exista riscul sa-si rupa ceva daca se zdrobea de pamant.

| alexa a răspuns:

Mai sa stii ca mai cunosc cazuri in care mereu au facut sex/dragoste neprotejati fara ca el sa.si dea drumul si nu a ramas fata insarcinata
dar astea sunt cazuri 1 la 100, deci nu ai cum sa te risti, asa ca cel mai bine cumparati un test si fii sigura
alta data protejeaza. te nu numai pentru a nu ramane insarcinata, dar sunt multe boli cu transmitere, deci nu e cazul sa va riscati
multa bafta

| Zoombe3 a răspuns:

Exista orice risc... daca nu au trecut mai mult de 48 de ore de la actul sexual poti lua pastila de a doua zi, chiar asa ceri la farmacie si citesti prospectul cu atentie... ai marre grija aceasta pastila nu este un anticonceptional si nu se recomanda folosirea ei prea des... pentru prevenirea sarcinilor foloseste prezervaticul sau pastile anticonceptionale

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut ca multi experti dau raspunsuri ciudate asa ca voi incerca si eu (e copy si paste)
"Nu cred, nu sunt sigur"batting eyelashes