| GabbiiGabrieel a întrebat:

Daca nu te masturbezi niciodata pana la varsta de 13 ani, se intampla ceva rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TheNigga a răspuns:

Nu. Indiferent daca te masturbezi sau nu, nu va aparea nici o problema. Masturbarea este auto-satisfacere, NU creaza probleme si nici nu ofera avantaje. Pur si simplu te poti masturba sau nu, e strict alegerea ta.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O să mori, crede-mă.

| AlexisZLS a răspuns:

Ce mai intrebare! Nu se v-a intampla nimica zic eu...

| KlibrDM a răspuns:

Ti se infunda puta.