| rocker_6932 a întrebat:

Daca nu te-ai sarutat niciodata cum o faci pe iubita sa te sarute? sau ce fac ca sa o sarut pe buze fara sa se supere

Răspuns Câştigător
| a_7338 a răspuns:

Te apropi incet de gura ei si vezi cum reactioneaza daca se apropie si ea inseamna ca vrea daca nu se apropie inseamna ca nu vrea thinking Funda? smug

6 răspunsuri:
| fgch a răspuns:

Pai, daca e iubita ta, nu ar trebui sa se supere, avand in vedere ca acest lucru e ceva normal intr-o relatie, si ea stie asta big grin. Pur si simplu te uiti in ochii ei si te apropii usor de ea, dar nu mergi pana la capat. O lasi si pe ea sa vina catre tine. Daca nu vrei sa faci tu primul pas, tot asa te uiti in ochii ei si ii ceri sa iti dea o sarutare.Asa, nici unul nu va face primul pas, pentru ca nici ea nu o sa fie stanjenita, pentru simplu fapt ca i-ai cerut tu sa te sarutebig grin. Succeswinking

| MiniEmoTion a răspuns:

Incearca sa ii arati prin gesturi
pune-i mana peste umar, trage-o langa tine, uita-te fix in ochii ei
Si.nu cred ca o sa se superehappy mai ales daca e iubita ta, nu conteaza daca nu te-ai mai sarutat, totul vine de la sine
winking bafta

| Anne24 a răspuns:

Pai daca sunteti impreuna dc sa nu va sarutati? poate si ea vrea dar e mai timida

ar trebui sa faci u primul pas

si daca se supara, se supara din nimicwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i una peste fata si zii: TREZESTE-TE FATA LA REALITATE suntem impreuna adu-ti aminte e logic intr-o relatie.este proasta daca se supara!

| Delycyous a răspuns:

Sarut-o direct...

nu se va suparatongueoh go on

funda?:X

| baby_4808 a răspuns:

Pai daca sunteti impreuna, mai stai linistit ca nu se supara, din contra va fi fericita! incearca s-o sarutsi cu pasiune si inainte iti poti lua o guma de mestecat :d ...in fine deci te duci la ea simplu o prinzi de fundhee hee sau o iei in brate si o saruti ~! asa direct! haii fara teama, fi barbat! succes te pup ceauu *