| DibuAndrei2003 a întrebat:

Daca o fata face sexting inseamna ca ma place sau doar ca este excitata?(precizez ca este destul de serios, imi trimite aproape zilnic poze nud).

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea sa o intrebi in mod direct pe ea deoarece noi putem sa ne imaginam scenarii si motive care sa nu aiba nicio obiectivitate. Probabil exact asta asteapta din partea ta. Curaj!

| Hammurabi a răspuns:

Ea îți trimite poze nud și tu stai să pui întrebări pe TPU? laughing

| Elyiela a răspuns:

Eu cred că îşi doreşte atenția ta, vrea să fie admirata pentru felul în care arată. Zic asta pentru ca si eu am trimis nudes şi ăsta era principalul motiv pentru care o făceam.

| CristianStfn3 a răspuns:

Ba frate, nu fi prost, asculta la mine! Ia vrea pl, deci trebuie sa zici ca vreti sa va intalniti, si o faceti. Clar ea e atrasa din punct de vedere sexual, si e o fetita obraznica cu pofta de pl. Ofera-i ceea ce vrea!