| lariss23 a întrebat:

Cred ca sunt narcisista! Imi place foarte mult sa-mi fac zeci de poze zilnic sau aproape zilnic, ma uit in oglinda foarte des si ma simt atrasa din punct de vedere sexual de mine.inseamna ca sunt narcisista? Cum pot afla? Va multumesc mult si sper sa luati intrebarea in serios! Funda raspunsului care ma lamureste cel mai bine? Va pup pe toti!

4 răspunsuri:
| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nu esti narcisista. Ai o stima de sine ridicata, ceea ce este foarte bine.

| Derpina3105 a răspuns:

Nu, nu neaparat narcisista. Toata lumea trece prin 2 perioade : una in care se urate si una in care se supraapreciaza.
este ceva trecator, dar totusi trebuie sa intervi. cand intentionezi sa-ti faci poze, doar gandeste-te "la ce bune? oricum o sa le sterg."
incearca sa te uiti in oglinda doar cand te aranjezi si sa-ti faci poze cat mai rar posibil.
repet, e ceva trecator.
Sper ca te-am ajutat! happy
funda? big grin

| lariss23 explică (pentru Derpina3105):

Nu cred ca e ceva trecator! De cand eram mica imi placea sa ma uit foarte mult in oglinda, sa-mi fac poze...

| Derpina3105 a răspuns (pentru lariss23):

Atunci ar trebui sa consulti pe cineva. de ex: un psiholog