| anonim_4396 a întrebat:

Daca o persoana face sexting si trimite poze nude, semi nude cuiva prin acest lucru persoana isi pierde virginitatea?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da,virtual se desvitgineaza

| Violleta2022 a răspuns:

Daca o persoana face sex si apoi face poze nud pe care le trimite cuiva, este clar ca nu mai este virgina odata ce a avut sex si risca ca pozele respective sa fie facute publice pe site-uri pornografice, sau sa pice in mana proxenetilor, care te pot cauta si forta, sa lucrezi pentru ei.
In orice caz, pozele nud, sau facute in timpul sexului, pot sa-ti afecteze serios viata privata si viitorul, in special daca vei dori sa obtii niste functii imporante in cariera ta.
Eu suns a te andestii de 1000 de ori, daca vreodata vei dori sa devii cineva important in viata ta sis a nu trimiti NICIODATA poze nude sau de cand faci sex, la nimeni. Ideal este nici sa nu accepti pozatul, i aceste circumstante, ca nu se stie pe ce maini ajung.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pierderea virginitatii prin sex virtual, ar reprezenta pe buna dreptate a 8-a minune a lumii si/sau un miracol demn de a fi trecut cu majuscule... in cartea recordurilor. big grin

| Andreeush a răspuns:

Nu, primul contact sexual înseamnă pierderea virginității.

| SilentRain a răspuns:

Nu, dar e josnic

| Goete a răspuns (pentru SilentRain):

Josnic pentru ca Tu cataloghezi ca josnic

| alina2k18 a răspuns:

Si daca o pierzi poate ti-o gaseste Politia laughing

| Goete a răspuns:

Nu neaparat. Poate a pierdut-o demult, nu vorbesti de o persoana virgina

| PetruPetruPetru a răspuns:

Nu. Virginitatea o pierzi când te penetrează penisu.

| Goete a răspuns (pentru PetruPetruPetru):

Ce raspuns inteligent. Daca estinbaiat, asa ti-ai pierdut virginitatea?

| IJustSayWhatIWant a răspuns:

Virginitatea se pierde cănd îți intră **** n *** fă