| Anonim53220 a întrebat:

Daca o fata iese in mijlocul conversatiei de pe reteaua de socializare unde vorbiti, e de rau?
La modul ca iese de pe Facebook/Instagram si nu mai intra ore intregi si nici nu vede mesajul atunci...

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mi s-a întâmplat şi mie.A trecut o săptămână şi nu s-a deranjat nici măcar să dea "seen". În cazul ăsta, ignoranță totală şi mai departe. Când se "trezeşte" să revină, nu o să-i mai răspundă nimeni, să vadă cum se simte. Karma nu dezamăgeşte niciodată.

| Plato a răspuns:

E cam nesimtita.
Frumos ar fi sa spuna "revin dupa nu stiu cat timp", "scuza-ma cateva minute", "am o treaba, te las", orice.
E cam ordinar sa lasi persoana in aer.

| Anonim53220 explică (pentru Plato):

Da' ii ciudat, gen vorbim mult si radem ne intelegem super si dupa... pica asa, zici ca ma lasa cu ochii in soare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea are obraz... Măcar să te anunțe că e ocupată, dar faptul că nu vede mesajul imediat ce a părasit conversația eu cred că este ignoranță.

| CdeMetal a răspuns:

Daca mai tarziu a continuat conversatia nu e de rau, dar daca a stat de exemplu o saptamana fara sa mai zica nimic inseamna ca n-are chef de tine si te ignora.

Răspuns utilizator avertizat