| Cristian0561 a întrebat:

Daca o fata imi face handjob mai sunt virgin?

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Da,virgin esti pana atinge penisul tau vaginul unei fete indiferent ca o faci protejat sau nu

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca masturbarea penisului tau cu ajutorul mainii sau a gurii, nu este considerata si de fapt nici nu reprezinta un act sexual in adevaratul inteles al cuvantului, bineinteles ca esti si ramai virgin in continuare. ''Virginitatea'' ta va dispare in momentul in care va intra in contact cu o ''pasarica'' a unei partenere in momentul intretinerii primului tau contact sexual real, adevarat. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| minrest a răspuns:

De fapt nu mai esti. Sa zicem ca un handjob facut o data din intamplare nu conteaza, dar daca ai relatii cu o fata care duc la o excitatie profunda comuna, chiar daca fata prefera sa termine treaba cu mana, nu te mai poti considera virgin, caci ai trait tot ce inseamna sexul. Posibil ca toate experientele ulterioare sa fie inferioare asteia chiar, odata ce e prima. Penisul nu e o bagheta magica, iar vaginul nu e o pestera fermecata, oricum maduva spinarii nu stie sa diferentieze vaginul.

| Hammurabi a răspuns:

Da. Din punctul ăsta de vedere nu contează că e mâna ta sau alta. laughing

| sofisis a răspuns:

Daaaaa laughing)
E masturbare, nu e sex

| SG1995 a răspuns:

Da.