| Dimașe a întrebat:

Daca o fata mi-a spus sa ii fac masaj si eu am ajuns la inceputu fundului si nu a zis nimic inseamna ca poate sa iasa ceva?

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Dacă nu te-a dat afara dupa ce ti-a simtit penisul în coloana vertebrala, eu zic că ești pe drumul cel bun.

| corbulalbrosu a răspuns:

Repeta operatiunea si in functie de modul in care se va comporta fata si a 2-a oara, chiar si fara sa spuna un cuvant va reprezenta cel mai bun indiciu a ceea ce doreste de fapt din partea ta. Succes!

| GouDidodino a răspuns:

Dacă te-ai oprit inseama ca esti prost

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Să iasă ceva din fund?laughing Da se poate.

| Sofer a răspuns:

Iasa daca incerci mai mult dar sa fie goala cand o masezi. laughing

| Andreeush a răspuns:

Poate i-a fost rușine să îți zică ceva.