| anonim2747284738 a întrebat:

Eu si iubitul meu am avut niste atingeri neprotejate in zonele intime. Prima data cand s-a intamplat mi-a spus ca el nu a simtit sa isi fi dat drumul, iar a doua oara si a dat drumul in jurul fundului si ma gandesc ca s-ar putea sa fi ajuns si in zona vaginului. Va rog ajutati-ma! Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sa te rogi :p
In principiu daca e asa cum scrii, nunai ramas insarcinata; deci puteti sa va jucati mai departe.
Asteptam sa ne povestesti noile situatii si bineinteles sa ne confirmica pana acum nu ai ramas insarcinata.

| Goete a răspuns:

Sa te rogi :p
In principiu daca e asa cum scrii, nu ai ramas insarcinata; deci puteti sa va jucati mai departe.
Asteptam sa ne povestesti noile situatii si bineinteles sa ne confirmi ca pana acum nu ai ramas insarcinata.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Daca nu esti gravida, nu esti gravida; daca esti gravida, esti gravida.
ai inteles?

| Xxdelma a răspuns:

Nu cred ca ramai însărcinată! Dacă nu și a dat drumul in vagin…când și a dat drumul in jurul fundului, cred ca te ai șters. Sunt șanse mici, deși nu cred
Poți face un test peste o săptămâna sau pastila de a 2 a zi

| silvyaxoxo a răspuns:

Daca si a dat drumul fara penetrare ci pur si simplu prin atingeri, si ejacularea a fost "pe fund", nu, nu este posibil.