| Calatorul777 a întrebat:

Imi place de o fata, insa nu stiu daca ei ii place de mine rade la glumele mele, insa nu prea vorbeste cu mine mereu cand vorbesc cu ea pe fb numai eu vorbesc si ea ma aproba sau rade, in rest nu zice nimic. si vreau sa-i zic despre sentimentele mele fata-n fata insa mi-e frica de refuz daca eanu simte nimic pentru mine.

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Spune-i ce simti si o sa fie mai bine cu siguranta, invit-o in oras undeva sa va simtiti bine si astea, nu te gandi ce se intampla daca ma refuza daca nu simte la fel, asta nu te va ajuta doar o sa puna mai multa presiune pe tine spune-i ce simti.Trebuie sa ai incredere si curaj daca iti doresti asta cu adevarat.Multa bafta.

6 răspunsuri:
| raluk27 a răspuns:

E o tuta, care nu poate purta o conversație, de-aia numai rade. Daca vrei o prietena din categoria "fii frumoasa si atat", go for it.

| Calatorul777 explică (pentru raluk27):

La asta ma gandeam si eu

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Fa-o atunci sa simta, si cand esti convins ca e atrasa suficient de tine, un sarut-fulger si ti s-au dus pietrele de pe umeri.

| MarcelAbagiu a răspuns:

Cheam-o la un suc, o terasă sau la o plimbare în oraş. După ce petreceţi ceva timp împreună, spune-i că ai un secret pe care vrei să i-l dezvălui. Te apleci spre urechea ei, moment în care îi şopteşti senzual „La Colectiv a fost mână criminală".

| Calatorul777 explică:

Tarziu, ca-n filme cand vrei sa-i zici ce simiti pentru ea, ea iese la un suc cu altu laughing