| OchisoriAlbastrii a întrebat:

Salutare.Imi place de o fata si eu tot incerc o apar ii vorbesc frumos tianand cont ca eu am 16 ani si ea 13... Dar nu stiu daca si ea ma place pentru ca astazi cand a intrebat-o un prieten de al meu daca vrea sa facem poze nu vroia si inainte sa plece zicea ca nu face poze cu mine ca sunt un "balaur" tinand cont ca eu fac sala...Dar ea rade mereu la glumele mele iar cand vorbeste cu mine zambeste mereu. Oare ma place?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mai simplu sa o intrebi?
Macar, chiar daca zice ca nu si roseste tot e de bine thinking
Poate te simpatizeaza.