| vacariuedy66 a întrebat:

Eu plac o fata si cred ca si ea ma place dar nu stiu sigur. Ea mereu rade la glumele mele chiar daca nu sunt reusite, si vorbeste frumos cu mine.Voi ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| JustG a răspuns:

Incercarea moarte n-are. Ca si in filme, apropiati-va cat mai mult si dupa isi va da seama ca simti ceva pentru ea sau spune-i direct. Consider ca baiatul trebuie sa faca primul pas. Si sigur ii place de tine. O fata cand simpatizeaza un baiat incearca sa ii arata cumva. Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i zici c-o placi si apoi vezi ce reactie are. Supozitiile nu-si au rostul in chestiuni de genul.

| Voidwithin a răspuns:

Da te place.
Dar zi sa fie sincera adica sa nu mai rada doar ca sa iti faca tie pe plac.

| Me01 a răspuns:

Buna
Cu siguranță te place si așteaptă ca tu sa faci primul pas, poate ea e mai timida.

| Callie a răspuns:

Pai, eu as zice s-o inviti undeva, sa fii tu si la final, sa-i zici ce simti. Sincera sa fiu, cred ca si ea te place, dar in general fetele, asteapta ca baietii sa faca primul pas. Hei, si daca zice ca ea te place doar ca prieten, nu te descuraja, poate pe viitor, veti simti aceleasi sentimente. Sper ca te-am ajutat happy