| CiocolataCuOreo a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imbratiseaza un baiat si i se ridica? rolling on the floor) Vreau raspunsuri serioase puppy dog eyes Dau funda! :3

Răspuns Câştigător
| Anonim3103 a răspuns:

Nu inseamna neaparat ca vrea sa te Stii tu, Poate are crush pe tine(Mi sa mai intamplat si mie) sau Te considera foarte sexy/atractiva

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se excită. Este ceva normal.Si fata alta grija nu are? Sa se uite daca i se ridica?

| 4psiho a răspuns (pentru darrio2007):

Nu se uită, dar simte! laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru 4psiho):

Da.O simte.

| RAY a răspuns:

Ca il atragi sexual

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul cu "ridicatul" este ceva normal la orice baiat care este pus intr-o asemenea situatie.

| Goete a răspuns:

Inseamna ca te intereseaza sexul si esti atenta la cand li se ridicawinking

| Goete a răspuns:

Sau fata e travestita... Daca ei i se ridica, cum reiese din ce scrii :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e baiat.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

E excitat, wow...

| gaspard a răspuns:

Nu e gay
Il atragi sexual deci arati bine
Duce lipsa de sex
Asta inseamna

| Seraphim97 a răspuns:

Ca tipul nu e ipotent.