| Emanuel1234567890emanuel a întrebat:

Dacă o fata te caută dă mesaje și gen vorbim așa prietenește mai mult pe caterincă dar și că ne luăm și de-alea cu copii, dar gen ea mi se pare că mai vb așa și cu alții, mie îmi place așa de ea și ei de mine dar relație calumea nu prea vedem. Nu știu ce să zic, să mă gândesc la o relație cu ea?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca. Vezi daca accepta sa deveniti prieteni foarte buni. Doar asa iti poti da seama in primul rand daca fata respectiva simte si manifesta sentimente de atractie adevarate fata de persoana ta. Si de asemenea daca este interesata sa deveniti un cuplu de iubiti/indragostiri si nu doar simpli prieteni, cu statut de amici. Bafta!

| Andreeush a răspuns:

Întâi află dacă te place.

| Sofer a răspuns:

Nicio sansa de o relatie cu ea. am vorbit si eu cu una din asta si ma lua cu vrajeala ca are prieten cum multe naroade o fac.

| Crackman a răspuns:

Baga i strâmbă de sex. Primești bine, nu treci mai departe

Răspuns utilizator avertizat