| AlexaHut a întrebat:

sunt din bucuresti, am 16 ani si imi place de un baiat din brasov. Ne stim de 4 ani, ne-am cunoscut prin intermediul sportului, ne vedem cand am eu competiti sau el. Insa nu prea vorbim asa mult, si nu cred ca are vrea o relatie cu mine, iar imi e ca daca afla ce simt pentru el o sa ma ia la caterinca. Ce sa fac? Mereu visez ca o sa am un viitor cu el laughing. Sfaturi va rog. FUNDA.

1 răspuns:
| DoamnaGărgă a răspuns:

Pai, ai id lui, sau nr de telbatting eyelashes? Daca nu fa rost, sa va cun.mai binebatting eyelashes! si nu cred ca o sa te ia la caterinca, daca stii sa vb cu elbatting eyelashes