| CreZyGirLbAby a întrebat:

Daca o fata vrea sa cucereasca un baiat cum o face? Si cum poate sa ii exprime dragostea? Nu sunt pusa in situatia asta dar multii ma, a intreaba si nu stiu ce sa le zic si asa ca vreau si parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| ColorSplash123408 a răspuns:

Sa ii scrie mesaje in fiecare zi, sa ii spuna vorbe dulci, cadouri nu neaparat, sa se imbrace cu stil, sa se aranjeze sa nu fie un delasat, sa stie sa faca un pic de vrajeala...ca asta le atrage pe fete dar sa fie si sincer si bun la suflet happy