| DiannaDi a întrebat:

Daca o femeie e buna la pat, barbatul isi va face o impresie gresita despre ea? Adica o va judeca? Nu ma refer aici la a te culca din prima noapte cu cineva, ci dupa un timp daca femeia ii cedeaza

Răspuns Câştigător
| ENKIxxxxxx a răspuns:

Daca barbatul acela isi face dupa un timp, impresie gresita....atunci mai mult casigur acel barbat ori are experiente neplacute, ori mai bine cauti altul. Tu esti cea care hotaraste daca corpul sau abilitatile tale pot fi judecate de altcineva.

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de barbat!
in general toti te considera curva daca ii cedezi...ca asa este mentalitatea barbatului mediocru.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Daca o femeie e buna la pat. Adică? Nu este aceasta o prejudecată?

| Hammurabi a răspuns:

O femeie poate fi bună la pat, fără nici o legătură cu experiența sau lipsa experienței anterioare.
Ține mai mult de caracteristicile fizice și anatomice ale fiecăreia, de modul de reacție și de manifestare/de trăire a actului în sine.

Nu confunda "bună la pat" cu "experiență sexuală".
Există femei cu experiență sexuală care nu sunt neapărat bune la pat, la fel cum există și femei bune la pat fără prea multă experiență sexuală. Cunoscătorii știu la ce mă refer.

Deci un bărbat, poate judeca o femeie (dacă atât îl duce mintea) dacă trage el concluzia că ea are prea multă experiență sexuală.
Da, e o chestie reală care se întâmplă.
O ecuație cu prea multe necunoscute pentru unii.

| VoidEternal a răspuns:

Dacă o femeie e buna la pat, bărbatul se va bucura de aspectul asta, nu cred că o să stea sa analizele prea mult potențiale implicații.

| anonimuIl a răspuns:

Femeie bună la pat nu există, toate sunt la fel.

| anonimuIl a răspuns:

Femeile și dacă se culcă cu 100 de bărbați tot habar nu au să facă sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă stă ca lemnul o poate judeca. Când un om te judeca înseamnă că nu te iubește și nu ar trebui sa ai nici o legătură cu el când acesta nu te respecta/apreciază pentru ceea ce ești tu nu pentru ceea ce ar vrea el sa fi!
Un astfel de om nu are ce căuta în viața ta,doar dacă ești fraiera acepti sa stai cu el, tii la astfel de specimene.
In viața vei da de oameni răi/prosti și oameni buni/educați, cam asta e diferența, daca vei da de cei răi care sunt mult mai mulți asta e valabil la și sexul opus ( sexul frumos) atunci o sa fi judecată pentru orice acțiunea pe care o va avea cu tine, nu doar când faceți sex, te va judeca chiar și când nu va fi cazul fiindcă așa sunt unii oameni nu ii poți schimba orice ai face.
Trebuie sa te împaci cu ideea că vei da de altfel de ființe mereu daca tu ridici coada la oricine care nu te prețuiește înseamnă că îți meriti soarta și să fi tratata așa.
Acest lucru ar trebui să îl bucure nu sa îl facă suspicios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine să își cumpere vibratoare femeile ca să nu se mai obosească bărbații degeaba cu ele în pat.

| Aditu94 a răspuns:

Dar de ce pui tu accept pe a fii buna la pat si nu pe a fii buna in arta gatitului,arta iubirii,arta seductiei si direct la sex? barbatul adevarat nu vrea o pornista in pat, nu o botoxata, ci o femeie naturala, normala care are principii si ratiune, nu face tt de mantuiala, de frica ca daca o lasa..asta e.te las, vine altul..si tot asa. daca esti ieftina, vei fii captata de barbati ieftini fara valoare..doar prefacuti

| Gândesclarece a răspuns:

Da, te va judeca că ești mai buna decât el in pat. Nu merita nimeni sa te judece, dar văd că atâta duci.