| Alexandru2016 a întrebat:

Salut.Daca un barbat si o femeie se culca mult timp impreuna fara sa aiba relatii intime poate sa ramana femeia insarcinata? Nu radeti, chiar nu stiu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii ca in afara de maica domnului nu a mai fost o femeie care a ramas insarcinata cu puterea mintii. asa ca nu, nu e posibil asa ceva

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate doar prin sforait.Te-ai nascut azi? Cati ani ai, ca pari destul de marisor din poza? NU.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu au avut contact sexual, nu poate sa ramana gravida.

| Felys a răspuns:

Ce-ai patit, ai baut ceva cand ai pus intrebarea asta, lipsa de inspiratie cumva?

| Devilgrim a răspuns:

Poate te inseala cu altul devil cand vine copilul fa testul ADN.