| cristeamadalina a întrebat:

Daca o persoana iti spune ca numai simte nimic pentru tine si ca numai tine la tine,poate ca pe viitor, s-au peste un timp sa ii revina sentimentele inapoi pentru tine?
Oare o fi posibil?sad

5 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

Exista sansa ca pe moement sa nu isi dea seama exact de ceea ce mai simte si de aceea din impuls e mai simplu sa negi si sa spui ca s-a dus totul.Insa de obicei cand cineva spune ca nu mai simte nimic atunci inseamna ca acea persoana vrea sa isi refaca viata, sa uite ce a fost si sa isi revina dupa povestea respectiva.Depinde de situatie si de finalul respectivei relatii.Baftawinking

| EnvyU a răspuns:

LoL n-am auzit de asa ceva. Cine are macar un neuron isi da seama ca isi bate joc de tine. Sa ii spui asa acelei persoane, OK PA si atat nu mai vorbesti cu ea, nu o mai bagi in seama, decat daca vrei sa fiti doar prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice este posibil, dar nu trai cu asta ca o singura solutie.

| anonima3389 a răspuns:

Da...dar poate ti-a spus asa la nervi sau ca sa scape de u pe moment... poate ca asa crede ca nu mai simte nimic, dar dupa un timp sa vada cum este fara tine si sa se intoarca la u, regretand ce a facut.

| doareu2012 a răspuns:

Orice e posibil pe lumea asta acum depinde si cat timp ati fost impreuna cad de mult ai contat pentru el si etc...asta doar tu stii