| cristeaalexandra a întrebat:

Daca fostul meu prieten a spus ca numai simte nimic pentru mine este posibil ca in timp sa ii revina sentimentele pentru mine inapoi?sad
Ce as putea face ca sa ii revina sentimentele?sad
Oare se poate sa ii revina sentimentele inapoi candva?sad
Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

... :] " Nu iti dai seama ce ai avut pana nu pierzi". La unii merge asa, dar la unii niciodata oh go on. Sunt baieti carora li se pare ca iubesc, dar dupa un timp realizeaza ca nu-i asa lasandu-si iubitele cu onchii-n soare. oh go on. Nu stiu ce ai putea face, probabil nimic. Odata ce el nu a luptat pentru relatia voastra si nu a incercat sa vada daca totusi exista vreun sentiment pentru tine. Nu prea mai vad sanse thinking Doar ti-am zis, sa realizeze ca pierdut o parte importanta din viata lui. Cum vrea Domnu. Pupici.:*

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi noi de unde să stim? Tu îl cunoști, dacă îl cunosti.

| neutrino a răspuns:

Ce-a fost, a fost.

| OchiCaprui112 a răspuns:

Hmmm... Eu zic sa fii indiferenta cu el oh go on arata-i ca nu iti mai pasa smug cand e de fata te poti da la alti baieti smug! De obicei un baiat daca vede ca nu iti mai pasa si nu mai esti "in limba" dupa el simte nevoia sa te recapete happybig grin Asta nu se intampla mereu dar poate functiona :*