| euI a întrebat:

Daca o tipa ar fi acuzata ca a facut sex oral cu un tip pe care il stie doar din vedere si prietenul ei aude/vede asta este normal ca prietenu ei sa ii dea papaucii? adica ea fiind nevinovata?

Răspuns Câştigător
| Mαdαliηα a răspuns:

Si nu ai facut nu? daca nu ai facut iar prietenul tau ti-a dat " papucii " si nu te crede, lasa-l happy. o relatie este bazata pe intelegere si incredere (:

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu, nu este normal.
Prietenul ar trebui sa asculte si ce are ea de zis. Ar trebui sa o creada pe ea!

| Spartanul07 a răspuns:

In numele lu cristi ala de sus cum sa fie nevinovata ce palmieru meu paros eu zis ca ii... inghetata. clar ca i-as da papucii si inca vreo doua:d

| xBya a răspuns:

Daca nu e adevarat nu vad cum el ar fi putut vedea asta laughing. Whateva`, trebuie sa fie batut in cap sa ii dea papucii prietenei sale din cauza ca a auzit de la n sau y ca l-a inselat si sa nu aiba nicio dovada in sensul asta. Daca a fost cu fata aia, se presupune ca avea incredere in ea si vorbele celorlalti paleau in fata alor ei. Dar, daca tot avea dubii si a parasit`o din nimic, asta e. Tot el pierde.

| blueSky_3324 a răspuns:

Da...dar poate cere sa probeze ce a vazut. Sau doar un banal motiv ca sa te desparti de cineva.

| diana99999 a răspuns:

Acel prieten sunt sigura ca tu esti raised eyebrows nu are nimeni dovada ca a facut sex oral cu acel tip. deci nu trebuie sa-i dai papucii

| euI explică (pentru diana99999):

Eu sunt fata care este acuzata ca a facut asa ceva :-

| euI explică (pentru Mαdαliηα):

Nu am facut absolut nimic pe tipul acela il stiu din vedere

| Mαdαliηα a răspuns (pentru euI):

Si nu ai facut nu? daca nu ai facut iar prietenul tau ti-a dat " papucii " si nu te crede, lasa-l happy. o relatie este bazata pe intelegere si incredere (:

| BlackEdy a răspuns:

E el prost daca iti da papucii..eu mai intai te-as pune sa imi facii si mie laughing))))))) si dupa ti-as da papucirolling on the floor)