| anonim_4396 a întrebat:

Daca parinti la prietena mea nu o lasa sa aive o relatie cu mine ce pot face eu.

9 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nici eu daca as fi in locul lor nu mi-as lasa fiica sa umble cu un incult... fara suparare dar se zice:``daca parintii prietenei mele nu o lasa sa aiba o relatie cu mine eu ce pot face?``

| catthshshshs a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva. Poti doar sa ii demontrezi ei si lor ca o iubesti pe fata respectiva.

| GdX a răspuns:

Cred si eu ca nu o lasa cu un analfabet ca tine fara scoala. Parinti LA prietena mea? Tu esti crescut in canal sau esti analfabet. Corect este: Parintii prietenei mele. Poate ca dupa ce mai inveti carte o vor lasa sa aiba o relatie cu tine. Daca nu te lasa cauta si tu alta, ce e asa greu? Si asa in Romania sunt 2 femei la barbat.

Răspuns utilizator avertizat
| Ada... a răspuns:

Din păcate nu poți face prea multesad. Poate doar sa le demonstrezi ca o iubești pe fiica acestora cu adevarat și ca ești un băiat bun care nu o va face sa suferewinkingsau dacă îți place de fata respectiva atât de tare ai putea sa o aștepți pana când părintii ei sunt de acord ca ea sa aibă o relațiehappy.

| madytza_7574 a răspuns:

Nu cred ca ai putea face tu ceva, sunt parintii ei, ar trebui sa ii propui sa discute cu ei si sa le explice mai bine situatia

Bafta!tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil au observat ca inca nu stii sa scrii si sa te exprimi straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Unu la mana, a cerut ajutor.
doi la mana, de unde apareti ma?! mergeti frate, profesori sa va faceti.

| amiriam a răspuns:

Ai putea invata limba romana!