| Edyedy12332 a întrebat:

Daca partenerei mele i-a curs o picatura de sange din vagin dupa cateva saptamani ce am intretinut sex protejat, sa fie cazul de o sarcina? Are menstruatia neregulata. In rest are uneori dureri de burta, stari de voma de obicei la caldura sau efort. Care e cauza acelei picaturi de sange?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Duo la doctor

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cateva saptamani de la sex?
Este exclus sa fie de la sex, dupa atata vreme. Cel mai probabil i se apropie menstruatia.

| corbulalbrosu a răspuns:

Practic este imposibil ca cineva sa poata sa-ti ofere un raspuns obiectiv, doar pe baza informatiei prezentate/precizate in aceasta intrebare. Probabil ca nici Mama Omida nu ar fi in stare sa-ti ofere raspunsul sperat. Insa aproape sigur dupa efectuarea consultatiei orice medic ginecolog este in stare sa formuleze si sa ofere un raspuns avizat si cel mai probabil si corect. Sanatate!

| sofisis a răspuns:

Nu am auzit in viata mea de cineva careia sa-i curga "o picatura de sange din vagin"...