| Drums a întrebat:

Daca persoana iubita ti-ar spune ca face un singur lucru. adica iti indeplineste tie o dorinta, ce i-ai cere?

28 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, i-as cere sa ramana mereu alaturi de mine, sa nu ma paraseasca niciodata...sau i-as cere sa ma iubeasca mereu.

| mgtow a răspuns:

Sa isi caute un barbat care o merita si sai fie de bine

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sa ma iubeasca vesnic!

| Libelle a răspuns:

Sa ma iubeasca mereubig grinnormal.

| Razvan a răspuns:

I-as cere sa isi caute fericirea si cand o gaseste sa imi povesteasca cum e sa fii fericitthinking

| ATHOS a răspuns:

Gandeste-te bine : iti doresti sa iubesti pe cineva pentru ati implini o singura dorinta? Scrie pe hartie, ca sa nu uiti, ce atribute ar trebui sa indeplineasca si ce dorinte ai dori sa-ti fie implinite de catre persoana pa care ai vrea sa o iubesti. Te vor ajuta sa faci o alegere buna, chiar daca vei avea de asteptat mai mult.
Iti doresc multa intelepciune in tot ceea ce vei face legat de aceasta importanta problema!

| foxi a răspuns:

Daca-i fata.sa dea jos textila!

| nobody_9468 a răspuns:

Sa ma iubeasca non'stoplaughing.

Bafta.

| Narfundo a răspuns:

Marya moniktongue...numai la prostii te gandestilaughing. Nu imi spune ca eu ma gandesc la ele, ai pus intrebarea la dragoste si sex.tongue

| Narfundo a răspuns:

Sigur ca dahappy.

| Miauti a răspuns:

Sufletul! sau inca 10 dorinte

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Să fie fericită happy

| mihai_2762 a răspuns:

I-as cere sa nu ma minta chiar daca adevarul doare mai tare decat minciuna si ca uneori e mai buna minciuna decat adevarul dar prefer sa ma doara mai tare o data decat sa ma doara tare si pe durata ma lunga. bafta

| Drums explică:

Alex94-ma refeream la dragoste...

| Gigiku a răspuns:

Sa nu ma paraseasca niciodata happy

| flory_9483 a răspuns:

Sa ramanem impreuna pentru totdeauna.

| Pupily92 a răspuns:

Sa nu ma mai faca sa sufar. happy

| rosto a răspuns:

Sa nu se schimbe niciodata happy

| Georgix a răspuns:

Sa ramana cu mine pentru totdeauna!(atentie persoana iubita, inseamna ca si eu as avea sentimente puternice pentru el)

| ramonatm17 a răspuns:

I-as cere sa ma lase in pacelaughing

| MoreTime a răspuns:

Daca o iubesc cu adevarat ar fi: "sa nu ne despartim niciodata"big grin

| FunkYboy a răspuns:

Sa ramana indrgostita de mine orice s-ar intampla

Răspuns utilizator avertizat
| Ella123 a răspuns:

Sa ma accepte asa cum sunt si sa fie langa mine mereu

| Hata a răspuns:

Daca te iubeste, nu ar face doar un singur lucru pentru tine, ar face orice ca tu sa fii fericita, neconditionatbig grin

| MarcAnthony a răspuns:

Sa imi cumpere un Ferrari. big grin

| flory_5471 a răspuns:

I-as cere sa nu se schimbe niciodata, sa ramana exact asa cum e acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu ma minta niciodata.In felul asta daca nu ma minte va putea sa zica daca simte ceva pentru mine sau nu.atat!