| Adrian4123 a întrebat:

Daca Dumnezeu V-Ar spunE ca va indeplinestE orice dorinta, ce i-AtI cere?

18 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Sa se sinucida...

| Trinitas a răspuns:

Doua dorinte:
Prima: S-o faca pe a doua sa se adevereasca
A doua : Sa nu mi-o indeplineasca pe prima

Infinite mindfuck

| sandra2012 a răspuns:

Ooo, ce bine ar fi. Pai o singura dorinta am si nu i-as mai cere nimic altceva. Dar o tin pentru mine, stie El deja ce vreau.

| miradoniz a răspuns:

Dragoste pentru toata lumea-ca e mare nevoia!

| dana85 a răspuns:

Sa ne ierte.

| NoNameJunior a răspuns:

Sa iesim din criza.

| vreau1alint a răspuns:

Sa ii faca pe ai mei sa inteleaga ca e viata mea nu a lor.

| Iadhira a răspuns:

Să le dea ateilor o dovadă palpabilă, concretă că există.

| Pisique a răspuns:

Eu i-aș cere să mor ca să mă revăd cu familia mea. happy
Sau
Să-mi învie familia.

| flaviusxnaruto a răspuns (pentru Pisique):

Ce trist

| Adrian4123 explică (pentru Pisique):

Imi pare rau...

| Petruţa98 a răspuns:

Eu sincer las ruga sa faca sa inceteze cu toate scandalurile, violurile, sinuciderile... etc. etc.

| PiPyrig a răspuns:

Sincer i-as cere sa nu mai existe oameni rai si toti oamenii sa traiasca cel putin 75 de ani

| barbattttt a răspuns (pentru PiPyrig):

NU crezi ca ar fi mai simplu sa Ii ceri sa ii faca buni!

| AlexTheSpecialOne a răspuns:

Supradoza inca 100 de dorinta :-X

| Addel a răspuns:

I-as cere sanatate in primul rand. daca ai sanatate le poti face pe toate, dar pentru a le face pe toate trebuie sa fi si om serios care stie ce vreahappy
poate ca eu acum imi doresc putin.si nu e asa,orice om are o multime de dorinte speciale pe care le indeplinesc cu multa straduintahappydar exista si cazuri in care te straduiesti degeaba daca nu ai talentul trebuit in ceea ce vrei, eu nu spun acum ca nu trebuie sa fi negativist acum, eu zic sa fi cu increderehappy

| mirela01_4982 a răspuns:

Eu as cere sa traiesc pentru tot deauna doar sa nu inbatranesc

| barbattttt a răspuns (pentru mirela01_4982):

Dumnezeu iti poate da viat vesnica daca crezi in El si ii accepti jertfa! Vezi cat de simplu!