| Danutz_8401 a întrebat:

Daca persoana iubita v-ar spune vreodata ca nu va mai place si s-a plictisit de voi. ce ati face? ( nu vorbesc de o relatie de 2-3 luni )

Răspuns Câştigător
| alma a răspuns:

I-as cere o explicatie "de ce", pentru a ma putea indrepta si salva prietenia sau casnicia, daca in final ramane decis in hotararea lui i-as respecta decizia si "la revedere". Pa

6 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Pai in primul rand i-as cere o explicatie. Poate se poate rezolva. Daca e o kestie care se poate rezolva as face orice sa ma schimb. Daca e vb ca nu ma mai iubeste sau k s aindragostit de altcineva cared ca as fi f dezamagita...

| Mixed a răspuns:

Primul lucru care l-as face ar fi sa aflu daca este vorba de alta persoana la mijloc... apoi l-as ruga sa se gandeasca mai bine,. daca nu mai vrea nu mai vrea asta e .mai sunt si fete si baieti...
Sa stii ca am patit chestia asta ...si intre noi era cea mai buna prietena a mea...straight face ...am avut o saptamana .in care am crezut ca mor,. dar mi-a trecut. .in viata sunt si bune si rele...
bafta :*

| antonius74 a răspuns:

Nu ar avea rost sa incerc s-o impac, deoarece nu va mai fi niciodata la fel. as incerca totusi sa aflu motivul, sa vad pe viitor cum sa procedez sa evit asta. dupa vreo luna, doua cand mi-a trece, incerc sa caut pe altcineva pe care sa iubesc...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca lui i-a placut de mine si nu am vrut sa fiu cu el, insa acum nu stiu cred ca imi place putin de el. Ce sa fac?

| manur94 a răspuns:

As incerca sa comunic cu ea...sa vad ce nu a mers!