| anonim_4396 a întrebat:

Ati riscat vreodata pentru persoana iubita?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Personal nu am riscat si nu am de gand.Acum fiecare cum isi asterne asa doarme si aici ma refer la faptul ca daca risti esti expus sa fii prins. Daca esti pregatit sa suporti consecintele, te risti, dar daca iubesti cu adevarat o persoana nu se merita sa strici o relatie construita in ani de zile pentru cateva zeci de minute de placere.

| stejara2 a răspuns:

Am riscat de mai multe ori, caci am considerat ca merita, dar nu pentru a fura sau a face ceva rau pentru a fi in castig de cauza el, ci pentru fapte bune, pentru a-l ajuta, si nu regret!