| anonim_4396 a întrebat:

Dacă persoana pe care o plac stie ca sunt îndrăgostită de el, de ce ma face sa ma simt prost atunci când e cu sotia lui? Gen ii aduna scamele… o mângâie? M-am simțit îngrozitor …

21 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa intelegi ca, in viata lui, mai intai vine sotia lui si apoi tu.
Cu alte cuvinte, sau accepti, sau te indragostesti de cineva potrivit cu aspiratiile si dorintele tale.

regis
| regis a răspuns:

Ar trebui sa te simti ingrozitor fata de sotia lui, deduc ca va cunoașteti.
De ce te caută? Cam de ce crezi? Ar f.e si el ceva nou.

| Denn97 a răspuns (pentru regis):

Ma simt f prost, cred ca a vrut sa vada dacă sunt geloasa. Sotia lui este foarte geloasa…

| mihai69 a răspuns:

Exact ca să pricepi că e însurat și e cu nevasta. Nu ca să flirteze cu tine.

| Denn97 a răspuns (pentru mihai69):

Și de ce ma caută in fiecare zi sa ieșim?

| mihai69 a răspuns (pentru Denn97):

Întreabă-l pe el. Poate te apreciază ca prietenă.

| Denn97 a răspuns (pentru mihai69):

Ok,mulțumesc!

| relian a răspuns:

Teai simtit ingrozitor, adica ati fost impreuna toti 3 pe undeva si el facea ce spui? laughing dar u te-ai simtit cum spui cand ai faciut sex cu el si ti-a spus ca este insurat? Sau te simti bine in pozitia de amanta? Odata ce stii ca omu este insurat, tu de ce crezi ca te cauta, asa dupa mintea ta?
Te cauta sa faca sex, aia e tot, nevasta are, mai cauta si ceva prospatura, ceva nou laughing ori te gindesti ca o lasa pe nevasta si te ia pe tine, sau cum?

| Denn97 a răspuns (pentru relian):

In primul rând noi nu suntem împreuna, in al doilea rând nu am făcut asta. El și-a dat seama ca îl plac, dar nu inteleg de ce tot iese cu mine zilnic și îmi pov absolut orice…

| Emma30555 a răspuns:

Vrea atenție de aceea te cauta, ii place ca îl placi dar doar atât, el este căsătorit.

| Denn97 a răspuns (pentru Emma30555):

Am inteles. Și crezi ca el nu ma place?

| Emma30555 a răspuns (pentru Denn97):

Pai te place ca ii dai atenție dar nu atât încât sa treacă la fapte sau sa iși lase soția. Chiar dacă are o aventura cu tine el s-ar putea sa nu dorească mai mult. Cauta un bărbat liber altfel vei pierde timp inutil gândindu te la ce simte sau nu simte el. Nu contează ce crezi tu ca simte, faptele contează iar faptele lui arata ca e preocupat de soție.

| LordCristobal a răspuns:

Ar fi bine sa cauti sa te indragostesti de un barbat singur si nu unul care e insurat.
Si barbatul de care esti indragostita nu este un barbat de calitate, daca iese si cu tine si cu nevasta in acelasi timp va cam joaca pe degete pe amandoua, nu este un barbat fidel in care poti avea incredere.Asa ca i-ati gandul de la el.

| iulia0514 a răspuns:

O face intenționat ca tu să-ți îndrepți atenția spre altcineva e ca și cum ți-ar zice sa păstrezi distanta

| Denn97 a răspuns (pentru iulia0514):

Am inteles. Dar de căutat de ce ma caută zilnic sa ieșim? Sa nu fie reciproc sau ma vede ca pe o prietena?

| iulia0514 a răspuns (pentru Denn97):

As spune că te vede ca pe o prietenă dar având în vedere că știe ce simți tu pentru el mai degrabă cred ca se amuza pe seama ta

| haileewatson a răspuns:

De ce stai dupa un barbat insurat? Tu crezi ca o lasa pe nevasta-sa pentru tine? Niciodata nu se va intampla asta. Obtine ce vrea de la tine: sex si atentie, dar la finalul zilei tot la sotie se intoarce.
Move on~!

| Kakashihatake690 a răspuns:

Încearcă sa pui niște condiții și sa te îndepărtezi de el. O sa fie mai ușor pentru toată lumea și o sa întâlnești pe altcineva disponibil și care chiar o sa tina la tine

| Denn97 a răspuns (pentru Kakashihatake690):

Mulțumesc tare mult de sfat!

| shalsh09 a răspuns:

Iti arata ca nu e interesat de tine

| Denn97 a răspuns (pentru shalsh09):

Și atunci de ce caută sa ma atingă și pe mine? Ne tot accidentam unul de celalalt. E f ciudat omul ca nu inteleg ce vrea mai exact.