| andreeaoana99 a întrebat:

Daca placi un baiat, cum faci sa te placa si el?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Nu cred ca il poti face sa te placa. Dragostea cu sila nu se poate.Dar daca afla sau simte sentimentele pe care i le porti si daca si el simte la fel se poate infiripa o idila.

Răspuns utilizator avertizat
| andreeaoana99 explică (pentru Helen1999):

Cp :*

| negat1ve a răspuns (pentru Helen1999):

Un raspuns mai bun si mai complet ca asta nu am mai citit niciodata la o intrebare de genul. Bravo!

Răspuns utilizator avertizat
| Kozbinski a răspuns:

Nu mi se pare drept ca o fata care iubeste sincer un baiat sa fie ignorata de acel baiat avand an vedere onoarea pe care o ofera acelui baiat care poate an realitate nu te merita, am vazut multi baieti care sia-u batut joc de dragostea unei fete nepasandule de enorma suferinta pricinuita, cea ce mi se pare cel mai mare pacat dupa crima.

| Azµre a răspuns:

Nu poți!