| Reew a întrebat:

Buna^_^! Cum faci un baiat pe care il placi sa te placa?:d

Răspuns Câştigător
| Kitteny a răspuns:

1.Incearca masa de tortura sigur o sa reusesti! laughing
2.Prin conversatie!
3.De fiecare data cand stai in preajma lui fi cat mai naturala!
4.Gaseste discutii de genul 'ce filme noi au mai aparut' sau 'ce te intereseaza in viata'.
Din 4 variante ai ce alegelaughing

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa ii atragi atentia. Il provoci, ii zambesti si il privesti. Te faci ca dai peste el, il rogi sa te ajute cu ceva. Daca esti simpatica va ajunge sa te placa. Depinde si ce cauta el la o fata.

| Escape a răspuns:

Incerci sa deveniti prieteni vb mereu cu el etc dka esti in aceeasi cls iesi in parca cu colegi tai si cu el, mie asa imi mergebig grin incearca sper sa te ajute funditaaaa? :O3

| HappyUserUnknown a răspuns:

Prin conversatie. Fii cat mai naturala, da replici inteligente, nu fii prea matura, dar nici prea copilaroasa. Aranjeaza-te, nu te machia strident, zambeste si fii cat mai abordabila. Fii optimista, ofera-i sprijin moral cand are nevoie si fa-l sa fie prietena (in sensul de amica) de care e nevoie. Continua asa, si ii castigi inima happy. Sper sa te ajute, succes!

| teodoram a răspuns:

Incerci sa intrii in vorba cu el. te imprietenesti cu el, dupa ii spui ca il placi, dar daca nu te place asta e... nu poti sa-l faci sa te placa big grin

| NDY a răspuns:

Ii faci un bine! ))

| adriana97_5200 a răspuns:

Din tai trebuie sal pindesti adica sa afli ce ii place lui si sa cauti despre acest domeniu info apoi vb cu el despre asta si spune tot ce ai gasit in info, sa folosesti "dar tu stii ca..." sau "dar eu am citit ca..."si asa mai departe macar sa fie fotball/box sau muzica/literatura

| PastilutaExti a răspuns:

Cand gasesti raspunsul te rog damil si mielaughing

| nevermind_6208 a răspuns:

Te adaptezi dupa el. daca e mai timid il iei usor si daca e altfel te bagi cu tupeu... numa ai grija cu doza aia de tupeu ca dupa aia altfel te vede.