| Ch3tGirl a întrebat:

Daca port sutien cu burete...imi face sanii mai mici? sau daca il port o saptamana-2 sa zicem asa nu imi mai cresc asa repede? plzzz dau fundita+vot.(si cei acre vreti sa faceti glume mai bine nu mai raspundeti ca? ciao mersi ...ras repede va rog e urgent!

4 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Nu e deloc adevarat, eu port sutien cu burete de la 12 ani chiar si in timpul noptii si nu m-a afectat deloc
App cum naiba sa il porti o saptamana-2? thinking

| Lummy a răspuns:

In niciun caz daca porti sutien nu iti face sanii mai mici (si niciun fel de sutien), dinpotriva, ti-i pune in evidenta si ii face mai frumosi. dar este adevarat ca da porti sutin mereu (24/24) iti cresc sanii mai greu, dar iti dau seama ca la o petrecere sau ceva de genu' nu ai cum sa nu porti sutien. porti dar nu in disperare ca o sa devina obisnuinta si nu e binebig grinbig grin

| MaditsSaaa a răspuns:

Hei."sutienul cu burete" e pentru a-ti face sanii sa para mai mari!
Si, da.se spune ca nu-ti mai cresc sanii daca porti sutien
Cati ani ai?
Daca esti mai mica, asteapta sa-ti mai creasca sau poarta sutien numai la anumite ocazii, mai rar

| Satisfaction a răspuns:

Hai sa-ti spun parerea mea:
-daca porti sutien cu burete iti face sanii mai frumosi si mai mari
-daca porti sutien nu iti afecteaza cresterea sanilor cu nimic
-daca nu porti sutien sanii o sa ti se lase! de ce? pentru ca sanii sunt formati din celulita si se tin numai in piele si au doar un muschi(ii subtirel) iar cand alergi sau faci miscare sau orice faci sanii iti sar in sus si in jos si ti se lasa, dar nu exista exercitii pentru acel muschi, purtand sutien sanii nu se lasa mai jos de sutien. Se formeaza dupa sutien si raman cu o forma faina! Bafta!