| Radandam a întrebat:

Dacă pot decalota penisul în stare flasca, dar și în stare de erectie destul de ușor, s-a mai întins pielea după exerciții, dar în erectie, când trag pielea pana sub cap, de ce se oprește acolo? Ar trebui ca pielea aceia sa coboare mai jos de capul penisului unde se termina acolo?

8 răspunsuri:
| Floridori a răspuns:

Si cam unde ai vrea sa ajunga? laughing Sincer acum! laughing

Atat inapoi cat si inainte se va intinde atat cat este... Daca coboara sub gland si poti decalota si recalota penisul, atunci este in regula.

| Radandam explică (pentru Floridori):

Pai nu știu, la mine se strânge sub cap acolo piele, parca la alții coboară mai mult de gland nu știu... Pot avea contact sexual?

| Radandam explică (pentru Floridori):

Pai faza e ca pot trage mai mult, dar la urma revine singur dacă iau mana sub capul penisului...

| Floridori a răspuns (pentru Radandam):

Incerci sa gasesesti probleme acolo unde nu sunt...

| KruXX01 a răspuns (pentru Radandam):

Nu

| Radandam explică (pentru KruXX01):

Poți detalii mai mult de ce nu pot?

Răspuns utilizator avertizat