| Radandam a întrebat:

Dacă pot decalota penisul în stare flasca, dar și în stare de erectie destul de ușor, s-a mai întins pielea după exerciții, dar în erectie, când trag pielea pana sub cap, de ce se oprește acolo? Ar trebui ca pielea aceia sa coboare mai jos de capul penisului unde se termina acolo? E fimoza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E legat cu ata, de Mama Natura.

| Radandam explică (pentru Bula):

Pai și pot face sex fără sa dau în parafimoza?

| Bula a răspuns (pentru Radandam):

Da, daca partenera este suficient de excitata si umezita.

| Radandam explică (pentru Bula):

Dar crezi ca pot avea fimoza? Dacă o pot decalota și in erectie și mi se vede capul complet? La tine se decaloteaza pana sub cap pielea aia sau se extinde mai jos?

| Bula a răspuns (pentru Radandam):

Cel mai bine este sa te consulti cu un medic urolog (sau macar cu medicul de familie), sa te vada.