| Laurlaura15f a întrebat:

Dacă prezervativul a fost bine pus pe penis, strâmt la baza și întins pe penis, este ok, nu se poate rupe?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care prezervativul are marimea corect aleasa pentru a se potrivi perfect pe grosimea penisului si a fost corect montata, cu eliminarea completa a aerului din balonasul rezervor in care este colectata sperma atunci cand este ejaculata si materialul prezervativului sta perfect lipit, fixat si intins fara incretituri pe penis, producatorul afirma ca teoretic in proportie de peste 99% ruperea sa devine... IMPOSIBILA. big grin

1 răspuns:
| Emilian65 a răspuns:

Da, nu se poate rupe daca este bine pus.