| gigimuranus a întrebat:

Daca prietenul meu a ejaculat in mine in a 6-a zi dupa ciclu, e posibil sa raman insarcinata? (ciclul e neregulat)

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,da,sunt sanse destul de mari sa ramai insarcinata in cazul in care nu ai o menstruatie regulata,nu stiu ce baza ai avut tu sa il lasi sa ejaculeze in tine, metoda calendarului nu e asa eficienta mai ales daca menstruatia nu e regulata, de obicei cvam 5 zile dupa trecerea menstruatiei sunt slabe sanse sa ramai, apoi urmeaza ovulatia, test de sarcina repede!

5 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, foarte posibil.

Răspuns utilizator avertizat
| Cr1sti13 a răspuns:

Da este posibil eu iti recomand sa faci la 2 saptamani test de sarcina succes:*

| Anastasia13 a răspuns:

Exista o posibilitate foarte mare. Dar am o nelamurire, esti fata sau baiat? ca mai sus ai postat o intrebare despre ata de la penis!

| gigimuranus explică:

Baiat, dar prietena mea nu are calculator si a venit la mine sa puna intrebarea