| lexy22 a întrebat:

Daca prietenul meu a ejaculat si este posibil sa i fi ramas si pe degete, apoi a intodus degetele in vagin, sunt sanse de a ramane gravida?

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

La ce te mai stesezi?!
Cu degetul nu vei ramane draga mea, dar cu sexul neprotejat ai sanse mari.
Deci atentie pe viitor!

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca masturbarea ''pasaricii'' tale a avut loc intruna dintre cele 4-5 zile ale periodei fertile a ciclului menstrual, si pe degetele cu care prietenul tau ti-a masturbat vaginul a existat chiar si o cantitate foarte mica (doar urme) de sperma, atunci in acel caz posibilitatea de formare a sarcinii poate fi chiar foarte mare daca joaca/masturbarea intravaginala a avut loc in apropierea zilei de ovulatie. In concluzie totul depinde de momentul in care a avut loc masturbarea fiindca posibilitatea reala variaza intre 0 si 100%. Multa sanatate!

| Marian_Puchin_2000 a răspuns:

Nu,nu se poate.