| Melisa26 a întrebat:

V-am intrebat anterior daca puteam rămâne gravida daca prietenul meu mi-a introdus degetele in vagin dupa ce a ejaculat, precizam si faptul ca dupa ce a ejaculat a mers repede la baie si s-a spalat pe mâini de 2 ori si s a șters pe prosop, apoi dupa 15 minute mi-a introdus degetele. Nu am un ciclu regulat, imi venea in 16, 17,18,19. Astăzi (15 Iulie) mi-a venit o sângerare foarte ușoară, 2-3 picături. Precizez ca abia am trecut peste o infecție urinară. Este posibil sa fiu gravida daca nu am avut contact sexual?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Este IMPOSIBIL sa ramai insarcinata in urma masturbarii efectuate de prietenul tau in modul descris de tine. Datorita faptului ca ciclul tau menstrual este neregulat, niciodata nu vei putea anticipa cu precizie data de incepere a urmatoarei menstruatii. In cazul actual nu ar trebui sa ai motive de ingrijorare deoarece este exclusa posibilitatea de a se forma o sarcina si ca atare acele cateva picaturi aparute probabil reprezinta "avangarda" menstruatiei care urmeaza sa inceapa in zilele urmatoare. Sanatate!

6 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Da esti gravida.

| darrio2007 a răspuns:

Adica v-ati jucat ca niste copii! Ai auzit pe cineva sa ramana gravida fara sa aiba contact sexual? Esti naivă sau altceva?

| RAY a răspuns:

Daca nu ejaculeaza in vagin cum sa fi gravida

| Biu009 a răspuns:

Nu

| Panzer1945 a răspuns:

Nu. In nici un caz nu esti gravida.

| vlad234158 a răspuns:

Nu