| Vasileas34 a întrebat:

Dacă prietenul meu și a băgat degetele pătate de sperma în vagin este posibil sa rămân însărcinată, șanse. Multumesc

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Dacă ești in perioada fertilă da.

| Hammurabi a răspuns:

Păi ce, prietenul tău are vagin?

| ywar a răspuns:

Patate? Cum adica? Unde si le-a bagat ca sa fie patate?

| Vasileas34 explică (pentru ywar):

A ejaculat în prezervativ și atunci când l a dat jos crede ca s-a murdărit de sperma

| Ştefania1989 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici pentru ca un deget nu poate sa ajunga asa cum ajunge un penis. Plus ca spermatozoidul moare in 3-4zile nu o sa ajunga sa se intalneasca cu un ovul.Doar daca esti in perioda de ovulatie exista sanse foarte mici.