| NewLife18 a întrebat:

Daca prietenul mi-a bagat putin lichid seminal cu degetul in vagin, nu foarte adanc in 1 zi dupa terminarea menstruatiei(nu am o data fixa anume) si sunt virgina se poate sa fi raman gravida?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Mădu_1945 a răspuns:

Scuze pentru felul in care am vorbithee hee.Dar m-am enervat putin cand am vazut intrebarea.N-ai de ce sa fi ingrijorata!

| NewLife18 explică (pentru Mădu_1945):

Nu este nimic, iti multumesc pentru raspuns, ai o fundita!

7 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

3-4 zile dupa terminarea menstruatie este metoda contraceptiva numita "metoda calendaristica".E cea mai sigura perioada in care poti avea relatii sexuale fara a ramane insarcinata.Nu e nevoie doar de o singura partida pentru a ramane insarcinata.In plus penetrarea trebuie sa fie f adanca.happy asa ca spor la sex in aceasta perioada devil

| NewLife18 explică (pentru T4ny4):

Deci dupa parerea ta am ramas insarcinata de la atat ...sau nu?

| Mădu_1945 a răspuns:

Mo esti batuta in cap frate? Deci acum pe bune ce dracu o insemnat faza asta? Nici n-ati facut-o nici nimic, va jucati cu focu aiurea!oh go on
Fara suparare dar asa e! Nu ai ramas insarcinata dar termianti-o cu jocurile astea! Totusi un test de sarcina?batting eyelashes
Hai pa'pa

| NewLife18 explică (pentru Mădu_1945):

Nu sunt batuta in cap, daca esti neinformata nu inseamna ca esti proasta.Sunt chiar speriata daca vrei sa raspunzi poti raspunde frumos nu asa ''sa ne amuzam''

| Mădu_1945 a răspuns:

Iti multumesc pentru fundita!>big grin

| Yoanaioana a răspuns:

Buna.Normal nu dar dupa cum bine stim cu toate nu este o perioada 100%cand ramai insarcinata.Deci nu stiu ce sa spun.Consulta un specialist sa te linistesti