| NewLife18 a întrebat:

Daca am facut peeting cu prietenul meu dupa ciclu cu 1 zi, iar acesta a bagat degetul in vagin cu putina sperma(nu foarte adanc) se poate sa fi ramas gravida?
Funda la cele mai bune raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| newfcsb17 a răspuns:

Daca nu, problema poate fi mai delicata! Nu stiu cu exactitate ce s-a intamplat la voi, insa cred ca nu ar fi rau sa faci un test!

| NewLife18 explică (pentru newfcsb17):

Lasa-mi te rog id tau de messenger sa iti explic acolo daca vrei si poti.Multumesc

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Nu conteaza cat de adanc ti l.a bagat. Putea sa nu ti.l bage deloc si doar sa te mangaie in jurul vaginului. Pentru ca spermastozoizii intoata pana la ovul. Si da, poti ramane insarcinata. Nu sunt sanse mari dar poti.

| newfcsb17 a răspuns:

Off,e mai usor sa faci decat sa citesti inainte. Posibilitatea exista, insa tinand cont ca erai la doar o zi dupa ciclu, este ceva mai mica! Totul este sa ai ciclu regulat!

| NewLife18 explică (pentru newfcsb17):

Si daca nu am ciclu regulat?

| newfcsb17 a răspuns:

Newfcsb17@yahoo.com,ma gasesti cam pe tot parcursul zilei.

| Ax a răspuns:

Da poti. ca sa fi sigura ia un test de sarcina