| KaRoLi1995 a întrebat:

Daca prima conversatie nu a fost cu succes trebuie de incercat a 2 oara?)

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti incerca si a doua oara

| darrio2007 a răspuns:

Normal ca da.Desi de multe ori ne formam o idee despre celalalt din prima conversatie.De multe ori gresita.Succes.

| Teodor555 a răspuns:

Fii in sistent pana cand te da la o parte de tot. Daca vezi ca vorbeste in sictir cu tine. mai bine o lasi balta.

| neutrino a răspuns:

Nu, risti sa devii penibil/a. De obicei, prima impresie cu greu se poate schimba.

| ElenaSA a răspuns:

Normal. Ce idee sa-si faca cineva doar dintr-o prima discutie?

| PsychologistT a răspuns:

Nu trebuie sa renunti usor la lucrurile pe care ti le doresti.
E bine sa incerci de mai multe ori, sa te convingi daca poti obtine sau nu.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Sti faza cu prima imtresie?
Dar aparentele mai si insala.Deci succes.
Daca te gandesti bine a 2-a oara e posibil sa iasa bine.