| anonim_4396 a întrebat:

Daca prima intalnire a decurs bine si va urma a doua, aceasta cum ar trebui sa fie? sa preiau eu initiativa sa il sarut, fiindca asta imi doresc, daca el e mai timid?

4 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Da, e o idee buna sa-l saruti, ar fi placut surprins sa pateasca asta sau cel putin asta este parerea mea fiind baiat.

| Dobitoc a răspuns:

N-ai pentru ce !

| feefeee a răspuns:

Daca esti plina de tupeu ai putea sa il saruti tu prima dar eu zic ca e cel mai bine sa ii dai de inteles ca asta iti doresti, sa te apropii de obrazul lui si sa stai foarte aproape de el, cu siguranta va intelege semnalul tau.Eram in aceeasi situatie cand am primit primul sarut.Succes!

| diana105 a răspuns:

Multumesc mult !