| anonim_4396 a întrebat:

Daca refuzi un baiat cand vrea sa te sarute si el continua sa incerce (iti baga limba in gura aproape fortat..scuzati exprimarea)ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Inseamna ca e un bleg insistent. Daca ar avea minte, vede ca este refuzat, nu ar mai incerca FORTAT sa faca ceva. E impotriva vointei tale. Poate urmareste propriile interese doar. Desigur daca ii permiti, nu vad problema. Daca zici ca l-ai refuzat e pur si simplu tolomac si nu intelege. (Vorbind despre un baiat oarecare. Daca ar fi fost iubitul tau nu l-ai fi refuzat.)

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca face asta fortat inseamna ca e c-am nesimtit

| Vibrations a răspuns (pentru mona):

Nu e c-am nesimțit, e cam nesimțit

| AlinaMilos a răspuns:

Inseamna ca te place.

| Miauti a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ti-o traga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ai dat peste un dobitoc neontrolat sau ca n-ai fost clara si ferma cand ai zis nu.laughing daca zici nu si te pui pe ras nu ma mira chiar tare reactia lui. Totusi, cred in prima varianta.

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns (pentru Vibrations):

Asta-i problema ta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca cerseste niste palme zdravene si ii mai place si omleta.

| Andrei7520152 a răspuns:

Inseamna ca te plaaaceee dar rau de tot laughing
dai o bucata intre picioare, poate va intelege mai bine ca nu vrei

| KameliaAura a răspuns:

Depinde de situatie.Eu am patit ceva in genul.M-am despartit de prietenul meu cam 1 saptamana, in localitate cu el locuia un foarte bun amic la care mergeam des(numai amic), el era prieten si cu iubitul meu.In fine...in momentul unui joc trebuia sa primesc o pedeapsa de la iubitul meu si atunci m-a sarutat fortat putin, dar m-am lasat dusa de vallaughingdupa ce am incercat sa il refuz.