| anonim_4396 a întrebat:

Daca refuzi un baiat cand vrea sa te sarute si el continua sa incerce (iti baga limba in gura aproape fortat..scuzati exprimarea)ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| TheSearcher a răspuns:

Inseamna ca e un bleg insistent. Daca ar avea minte, vede ca este refuzat, nu ar mai incerca FORTAT sa faca ceva. E impotriva vointei tale. Poate urmareste propriile interese doar. Desigur daca ii permiti, nu vad problema. Daca zici ca l-ai refuzat e pur si simplu tolomac si nu intelege. (Vorbind despre un baiat oarecare. Daca ar fi fost iubitul tau nu l-ai fi refuzat.)

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca face asta fortat inseamna ca e c-am nesimtit

| Vibrations a răspuns (pentru mona):

Nu e c-am nesimțit, e cam nesimțit

| mona a răspuns (pentru Vibrations):

Asta-i problema ta?

| Miauti a răspuns:

Inseamna ca vrea sa ti-o traga.

Răspuns utilizator avertizat
| Andrei7520152 a răspuns:

Inseamna ca te plaaaceee dar rau de tot laughing
dai o bucata intre picioare, poate va intelege mai bine ca nu vrei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca ai dat peste un dobitoc neontrolat sau ca n-ai fost clara si ferma cand ai zis nu.laughing daca zici nu si te pui pe ras nu ma mira chiar tare reactia lui. Totusi, cred in prima varianta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca cerseste niste palme zdravene si ii mai place si omleta.

| KameliaAura a răspuns:

Depinde de situatie.Eu am patit ceva in genul.M-am despartit de prietenul meu cam 1 saptamana, in localitate cu el locuia un foarte bun amic la care mergeam des(numai amic), el era prieten si cu iubitul meu.In fine...in momentul unui joc trebuia sa primesc o pedeapsa de la iubitul meu si atunci m-a sarutat fortat putin, dar m-am lasat dusa de vallaughingdupa ce am incercat sa il refuz.

| AlinaMilos a răspuns:

Inseamna ca te place.