| Adryana98 a întrebat:

Daca un baiat zice ca vrea sa sarute o fata inseamna ca vrea neaparat cu limba? Adica cum imi pot da seama daca cu limba? Si daca zice ca vrea sa se,, joace cu ea,, si sa o tina in brate si sa o pupe ce inseamna?

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

8-/ Pupic= pe buze, sarut= cu limba. Greu, nu?

| justfreelove a răspuns:

Sarutul cel mai dulce, e cel facut cu suflet. Cand te saruti cu limba cu o fata e clar ca vrei si altceva de la ea; P

| VadTot a răspuns:

Wooauw cati ani ai?
Cred ca despre tine i vorba nu i asa?
Iti place foarte mult sa te lasi. in fine..cum adica daca cu limba? sau fara limba?laughingwoauw. funda?laughing

| Purec a răspuns:

Daca vrea sa te sarute e clar ca vrea cu limba happy Altfel zicea ca vrea sa iti dea un pupic pe buze happy Daca vrea sa se joace cu tine, asta e chair mai rau de atata. Cati ani are acest baiat?

| Adryana98 explică (pentru Purec):

Are 17 ani acel baiat si este vorba de verisoara mea nu de mine.

| Daniel2332 a răspuns:

Sa se joace cu ea? eeee asta e evident sex laughing si la intrebarea legata de limba pai baietii mereu zic ceva dar gandesc altceva el se gandeste ca cu limba dar zice ca fara laughing