| Bianca_Ursan_1994 a întrebat:

Daca si ea e virgina si eu si vreau sa fac cu ea o iau asa mai usor adica nu trebuie sa imping brusc? sau incet incet si dupa aia brusc? cand imping brusc mi se va rupe ata si imi va curge sange? si va curge si la ea asa-i? dar si la ea himenul? sau cum e? raspunsuri sincere ..nu va bateti joc de raspuns. daca vreti raspundeti cinstit.

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Important este sa nu fie miscari bruste.Penetrarea se face dupa un preludiu mai prelungit, prin patrundere continua, fara zmucituri.Pot fi cateva picaturi de sange, dar nu neaparat.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Multumesc o sa-mi fie de ajutor

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tie nu ti se rupe nimica, la un numar mic de barbati li se rupe ata, mai ales la primul contact.

da parca in alta intrebare o dezvirginasei deja cu degetele

| Danysan a răspuns:

Daca te-ai gandit ca tie ti se va rupe ata din prima e posibil sa fi dezamagit.Ata la barbati cedeaza mai greu cu toate ca daca fata e virgina ar trebui sa se produca ruptura si la tine.De curs curge destul de putin.De la noi baietii ff putin, mai rau e dupa aia ca se lasa cu usturime.La fete daca au Himenu elastic e posibil sa nu curga deloc.Acum depinde, important e cum iti spuneam mai sus sa fie excitata si umezita bine ea, ba chiar balta si sa incepi usor. Apoi cand simti ca e momentu te impingi putin mai tare si e logic ca o sa o doara putin ca na dar nu ezita si du totu la capat.seara faina.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Danysan):

Excelent raspuns mersi mult! de aia intreb ca sa stiu la ce sa ma astept si ce sa fac! dar primadata imping incet incet iar cand simt ca intra atunci sa imping mai tare? poate o sa curga sange la ea poate chiar si mie dar eu sa ma opresc sau sa continui sa imping usor usor?

| Danysan a răspuns (pentru Bianca_Ursan_1994):

Impinge usor pentru ca daca te opresti e si mai rau.O sa o ia frica si cine stie cand o sa o mai faca.

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Danysan):

Dar daca mi se rupe ata e normal ca se rupe nu? sau nu e voie sa se rupa?

| Bianca_Ursan_1994 explică (pentru Danysan):

Inteleg si peste cate minute o sa pot sa imping din ce in ce mai tare sau in ziua aia o las asa mai incet?

| MegamortX a răspuns:

Tu cred că ai probleme mai grave decât dezvirginarea prietenei. Celor ca tine actul sexual le-ar trebui interzis.

| AndraAndrada2000 a răspuns:

Nu ti se va rupe nimic. Si mai incet prima oara.

| MegamortX a răspuns (pentru AndraAndrada2000):

Dacă tu ești persoana din poza de la profil, nu îmi imaginez de ce unui copil de vârsta ta îi este îngăduit să dea astfel de sfaturi.

| AndraAndrada2000 a răspuns (pentru MegamortX):

E sora mea desteptule.